dmuchańce DLA MŁODSZYCH

Największe dmuchańce w formie parku z wewnętrzną areną dla rodziców, w którym do odkrycia wiele atrakcji: duże zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, ruchome połykacze dzieci, skoczne kule Wipe Out, zamki do skakania, plac zabaw active center, miękka górka i wiele przeszkód do pokonania.

 

  • duże zjeżdżalnie
  • zamki do skakania
  • baseny z piłeczkami
  • kule do skakania z dzikimi zwierzątkami
  • place zabaw z przeszkodami
  • ruchomy połykacz Tygrys
  • ruchomy połykacz Krówka
  • miękka górka
  • ukryta zjeżdżalnia
  • arena dla rodziców wewnątrz dmuchańca

 

Dla młodszych i całych rodzin w Miasteczku Rodzinnym

ANIMACJE ZABAW

Miasteczko Rodzinne to cały kompleks atrakcj ze specjalnym scenariuszem zabawy dla całej rodziny. Tutaj niezależnie od wieku, wszyscy się bawią. Pierwsze miejsce we Wrocławiu w którym bawią się również rodzice, dziadkowie, wujkowie i opiekunowie, a nie tylko dzieci. 

Tutaj całe rodziny biorą udział w zabawach, pokazach, śmiesznych konkurencjach, logicznych układankach i wielkich grach - za udział wbijane są pieczątki do Waszych mapek.

Zdobądźcie wszystkie pieczątki do specjalnej Mapki i odbierzcie nagrodę!

strefa animacyjna

Animacje zabaw, pokazy i show! Zapraszamy do wielkiego pochodu - taniec, wesoła muzyka i kolorowe rekwizyty dla każdego. Mini Disco, zabawy taneczne, grające Bum Bum Rurki, pompony show, wstążki artystyczne, kolorowe peruki, zabawy z chustą animacyjną i wiele innych atrakcji. Tutaj Rodzice bawią się z dziećmi lub mogą zrobić świetne zdjęcia. Sprawdźcie co dzisiaj w Arenie Gigantów przygotowaliśmy dla was! 

 

 

Galeria Zdjęć

infolinia:  +48 570-250-555

wielkie bańki mydlane

 

Pokaz gigantycznych baniek mydlanych - 

strefa Giga gier

Strefa gier ale w gigantycznym wydaniu - zagrajcie w ogromnego Chińczyka, warcaby, klasy i grę planszową. Spróbujcie rozwiązać Sudoku, ułóżcie kwadrat w logicznej łamigłówce, zagrajcie w wielkie kółko i krzyżyk i sprawdźcie swoją pamięć w grze Memory. Ale to nie wszystko - gwiazdą wśród gier jest gigantyczny Twister - nawet dla 50 osób jednocześnie - spróbujecie się nie zaplątać? 

strefa dmuchańców

Dmuchańce dla najmłodszych gości Areny - ruchomy połykacz z ukrytą wewnątrz małą zjeżdżalnią, baseny z kolorowymi piłeczkami, zamki do skakania i plac zabaw, kule do skakania, miękka górka, dmuchane przeszkody - wszystko pod bliskim okiem czuwającego rodzica,gdyż rodzice również mogą wejść do wnętrza dmuchanego parku.

 

strefa sprawnościowa

Zapraszamy to tej strefy pełnej niespodzianek - tutaj czekają na was niecodzienne zadania wymagające sprawności, szybkości, równowagi i logicznego myślenia.

Spróbujcie złowić najwięcej ryb w zawodach wędkarskich, ułóżcie najdłuższy most z mega klocków cegieł, ułóżcie wieżę w zakręconych okularach, w których widać podwójnie, rzucajcie celnie do celu,  sprawdźcie się w wyścigu węży...i w wielu innych konkurencjach - tutaj zdobędziecie pieczątki do waszej mapki - nagroda coraz bliżej!

giganciory

Zrób swojego Giganciora i zabierz go do domu!

Podlewaj codziennie swojego stworka i czekaj na trawiastą fryzurę. Po kilku dniach możesz zostać fryzjerem i zmienić swojego Giganciora:-) 

Giganciory za darmo, w każdą sobotę i niedzielę w Arenie - podczas wydarzeń specjalnych.

atrakcje w miasteczku rodzinnym:

cennik

maskotki chodzące

 

Bajkowy miś czy Tygrysek -

zobacz kto dzisiaj odwiedzi Arenę Gigantów!

malowanie twarzy

Przepiękne malunki na uśmiechniętej buzi stworzy nasza utalentowana animatorka plastyczna - jedyna dodatkowo płatna atrakcja w Arenie (10zł). (atrakcja dostępna w wybranych dniach i godzinach)

atrakcje specjalne

 

Malowanie twarzy, balonowe zoo, kreatywne warsztaty, dojenie krowy (sezon letni), wielkie bańki mydlane, wizyta  bajkowych postaci i wiele innych.

balonowe zwierzątka

Zwierzątka modelowane z baloników - nasze zdolne animatorki wyczarują za darmo balonowe zwierzątko dla każdego dziecka, które aktywnie bawiło się w Miasteczku Rodzinnym:-)

pokazy i show

Kolorowe animacje muzyczne i tańce dla każdego - rekwizyty i taneczna atmosfera - pompony show, wstążki artystyczne, kolorowe peruki.  Tutaj Rodzice bawią się z dziećmi lub mogą zrobić świetne zdjęcia.

 

 

pokój montessori

Drewniane zabawki, dopasowywanki, sortery, układanki, skarby natury, kącik kuchenny, nawlekanki i wiele pomocy dydaktycznych i ćwiczeń manipulacyjnych dla małej mądrej główki:-)  Wkrótce*

plac zabaw malucha

Plac zabaw dla najmłodszych gości Areny - domek do zabawy, zjeżdżalnia prosto do baseniku z piłeczkami, bujaczki, jeżdziki, skoczki, piankowe figury, mini małpi gaj- wszystko pod bliskim okiem czuwającego rodzica, strefa wyłożóna miękkimi piankowymi puzzlami.

kreatywne klocki

Ogromne przestrzenie do zabawy - tutaj można zbudować imponujące budowle, rakiety, mosty, roboty, samochody i wszystko co podpowie wam wyobraźnia!

Kreatywne słomki, mega klocki cegły, klocki magnetyczne, pinezkowe mozaiki oraz klocki mechanik.

Świętujcie razem najważniejszy dzień w roku w Miasteczku Rodzinnym! Tutaj animacje trwają cały dzień! Pokazy, show, bakjowe maskotki, śmieszne konkursy i zabawy taneczne - to wszystko czeka na was!

 

 

URODZINY W MIASTECZKU RODZINNYM - STADION WROCŁAW

 

Każdy Gość Urodzinowy otrzyma specjalną kartę z zadaniami - tak zacznie się wasza podróż po Miasteczku Rodzinnym. Za każde zadanie - pieczątka, a za zdobycie wszystkich pieczątek - nagroda!

 

 

Jakie zadania i niespodzianki na was czekają?

 

Wesoła muzyka wprost porywająca do tańca i zabawy całe rodziny, pełno różnych rekwizytów dla dzieci do zabaw, dzięki czemu można tutaj wyczarować przepiękne zdjęcia. Kolorowo, wesoło, tanecznie i zabawnie—taka jest nasza scena animacyjna!

 

• Strefa animacyjna

(pompony show, wstążki artystyczne, mini disco, chusta animacyjna, orkiestra klaunowa, pokaz wielkich baniek mydlanych, wizyta bajkowej maskotki)

 

Strefa mega klocków

(budowa domu z klocków-cegieł, budowa rakiety, budowa igloo)

 

• Strefa mega gier

(mega twister, mega gryplanszowe, mega gry)

 

• Strefa sprawnościowa

(slalom w zakręconych okularach, łowienie rybek)

 

• Komnata luster - wkrótce w ofercie

(lustra zniekształcające*, lustrzane labirynty, kalejdoskop twarzy*)

 

• Strefa kreatywna (podczas wydarzeń specjalnych)

(wykonanie Giganciora, któremu urośnie w domu fryzura z trawy)

 

• Strefa dmuchańców

(duże zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, kule do skakania, zamki do skakania, ruchome połykacze, dmuchane przeszkody, miękka górka)

 

 

W każdej strefie przygotowaliśmy zadania dla całej grupy, wymagające współpracy, cierpliwości, kreatywności, a także dostarczające mnóstwo śmiechu i pozytywnego zaskoczenia. Grupa zwiedza strefy ze swoim indywidualnym Animatorem-Przewodnikiem, za każde zadanie otrzymuje pieczątkę do swojej Mapki Atrakcji.

 

Urodziny dziecka ale atrakcje też dla dorosłych!

Tuż obok Miasteczka Rodzinnego zlokalizowana jest Arena Gigantów, w której można spróbować swoich sił na jednym z gigantycznych torów przeszkód znanych z programów telewizyjnych WipeOut. Tutaj poziom adrenaliny wzrośnie każdemu! 

 

 

Kącik urodzinowy GRATIS

GRATIS zarezerwujcie kącik urodzinowy dla wszystkich gości i zorganizujcie swoje urodziny w Miasteczku Rodzinnym - Centrum Rozrywki Stadion Wrocław. Kącik urodzinowy udostępniany jest bezpłatnie na 1,5 godziny ale czas zabawy jest bez limitu! 

Nasze kąciki urodzinowe są  zlokalizowane bezpośrednio przy atrakcjach i animacjach, na tym samym poziomie. Każdy kącik jest wyposażony w stoły, ławki i krzesełka. Kąciki urodzinowe możemy przygotować dla 10, 20, 30 i nawet 50 osób!

 

urodziny

 

Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek

 

Dziecko - 40zł

Dorosły opiekun dziecka - 0zł

 

Urodziny do 10 dzieci - opłata stała 400zł

Powyżej 20-ego dziecka opłata 25zł

 

 

CENNIK URODZIN

Kącik urodzinowy - 1,5 godziny

+ pół godziny GRATIS  z opcją z animatorem

+ godzina GRATIS od wtorku do piątku


Czas zabawy - bez limitu


Możliwość wniesienia własnych przekąsek - tak


Bezpłatny, zadaszony parking - tak


Animator indywidualny (opcja) - 200zł za 2 godz.

+ pół godziny kącika urodzinowego Gratis


Zastawa urodzinowa - tak
talerzyki i kubeczki jednorazowe białe, sztućce plastikowe,  obrus


Lodówka na tort - tak
Podpisany tort można zostawić w recepcji


Opłata za faktyczną ilość gości - tak
Wiemy, że przy rezerwacji często trudno jest przewidzieć ile faktycznie przyjdzie urodzinowych gości. Dlatego opłata jest liczona za gości, którzy będą obecni na urodzinach. W przypadku urodzin do 10 dzieci - opłata jest stała.

 

Sobota, Niedziela, Święta

 

Dziecko - 45zł

Dorosły opiekun dziecka - 0zł

 

Urodziny do 10 dzieci - opłata stała 450zł

Powyżej 20-ego dziecka opłata 35zł

 

 

Zobacz też ofertę urodzinową 7+

dla młodzieży i dorosłych

w Arenie Gigantów 

Alternatywa do imprezy na świeżym powietrzu

 

Centrum Rozrywki Stadion Wrocław, w tym Miasteczko Rodzinne i Arena Gigantów to alternatywa do imprezy na świeżym powietrzu.

 

Całą plenerową imprezę przenieśliśmy w zadaszone miejsce.

Jest scena, są animacje, zawody sportowe, konkursy rodzinne, dmuchańce, konferansjer, muzyka, zabawy taneczne, a to wszystko w zadaszonym miejscu.

 

Tutaj rodziny mogą spędzić razem czas na wspólnej zabawie i gwarantujemy wam ciepłą i serdeczną atmosfertę.

 

Prosimy pamiętać o odpowiednim stroju, abyście w pełni mogli cieszyć się zabawą u nas:-)

 

 

MIASTECZKO RODZINNE

 

- SCENA: ANIMACJE, POKAZY I SHOW

- STREFY Z ZADANIAMI DLA CAŁYCH RODZIN

- DMUCHAŃCE

zadania rodzinne

Miasteczko Rodzinne to cały kompleks atrakcj ze specjalnym scenariuszem zabawy dla całej rodziny. Tutaj niezależnie od wieku, wszyscy się bawią. Pierwsze miejsce we Wrocławiu w którym bawią się również rodzice, dziadkowie, wujkowie i opiekunowie, a nie tylko dzieci. 

Tutaj całe rodziny biorą udział w zabawach, pokazach, śmiesznych konkurencjach, logicznych układankach i wielkich grach - za udział wbijane są pieczątki do Waszych mapek.

Zdobądźcie wszystkie pieczątki do specjalnej Mapki i odbierzcie nagrodę!

Lokalizacja:

Stadion Wrocław, Aleja Śląska 1

 

Do Centrum Rozrywki Stadion Wrocław (Miasteczko Rodzinne i Arena Gigantów) wejście jest bezpośrednio z 1 piętra parkingu wielopoziomowego Stadionu Wrocław. 

 

 

dojazd Samochodem:

 

Wjazd bramą D od strony Aleji Śląskiej, na pierwsze piętro parkingu wielopoziomowego. Samochód można zaparkować bezpośrednio przed wejściem do Centrum Rozrywki. Parking dla klientów jest bezpłatny.

 

 

 

dojazd komunikacją miejską:

 

Przystanek Stadion Wrocław-Królewiecka -

Z przystanku kierujemy się w dół do bramy E (nie wchodzimy na esplanadę/promenadę stadionu). Wchodzimy klatką schodową na 1 piętro parkingu wielopoziomowego i stąd bezpośrednio do Centrum Rozrywki.

 

Przystanek Stadion Wrocław-Lotnicza - kierujemy się w stronę Stadionu ( lewa strona), należy zejść z esplanady/promenady klatką schodową i kierować się w stronę parkingu wielopoziomowego do klatki schodowej. Wchodzimy klatką schodową na 1 piętro parkingu wielopoziomowego i stąd bezpośrednio do Centrum Rozrywki

 

cennik i promocje

PRZECZYTAJ PRZED WIZYTĄ

Temperatura

 

Centrum Rozrywki jest zadaszone i osłonięte od wiatru

Temperatura jest zależna od temperatury na dworze,

- w chłodniejszych miesiącach - warto pamiętać, że czas spędzamy aktywnie i szybko się rozgrzewamy,

- w miesiącach letnich, nawet podczas upałów -

wewnątrz jest chłodniej, a grube betonowe mury działają jak naturalna klimatyzjacja.

 

 

W wybranych strefach zabaw i w kącikach urodzinowych są punktowe lampy grzewcze, włączane w chłodniejszych dniach. 

 

 

strój sportowy i skarpetki

 

Wchodzimy W SKARPETKACH - zarówno dorośli, jak i dzieci.

Można kupić na miejscu.

W chłodniejszych miesiącach można wejść w obuwiu zmiennym lub w ochraniaczach foliowych na obuwie, ale przed wejściem na dmuchańca obuwie należy zdjąć.

 

Polecamy strój sportowy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych opiekunów.

 

 

Mini barek, kawa

Na miejscu jest Mini-Barek i można kupić napoje, świeżo mieloną kawę z ekspresu (cappuccino, latte, espresso, czarna, biała), herbatę, przekąski.

W wybranych dniach dostępne są ciasta (szarlotka, sernik, ciasto z galaretką), wata cukrowa, popcorn i zapiekanki.

Nie można wnosić swoich napojów i jedzenia (wyjątek kąciki urodzinowe).

 

dwie strefy zabaw - 1 bilet wstępu

 

Miasteczko Rodzinne i Arena Gigantów są zlokalizowane obok siebie, w ramach biletu wstępu można korzystać z obu miejsc. Miasteczko Rodzinne jest dedykowane rodzinom z młodszymi dziećmi, natomiast Arena Gigantów jest dla dzieci powyżej 7 roku życia.

 

jak dojechać

godziny otwarcia

1 DZIECKO

+2 OPIEKUNÓW

 

35 zł

2 DZIECI

+2 OPIEKUNÓW

 

65 zł

3 DZIECI

+2 OPIEKUNÓW

 

95 zł

OSOBA

 

 

30 zł

1 DZIECKO +

2 OPIEKUNÓW

 

45 ZŁ

2 DZIECI +

2 OPIEKUNÓW

 

85 ZŁ

3 DZIECI +

2 OPIEKUNÓW

 

125 ZŁ

OSOBA

 

 

40 ZŁ

BILETY RODZINNE - CAŁODNIOWE

CENNIK WAKACJE (od 20.06)

BILET CAŁODNIOWY, ŁĄCZONY: ARENA GIGANTÓW + MIASTECZKO RODZINNE

poniedziałek

 

zamknięte

WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK

 

16:00 - 20:00

sobota, niedziela, dni wolne

 

11:00 - 20:00

CZERWIEC

sobota, niedziela, dni wolne

 

11:00 - 20:00

LIPIEC - SIERPIEŃ

MIASTECZKO RODZINNE

animacje zabaw

 

Animacje zabaw w Miasteczku Rodzinnym & Arenie Gigantów prowadzone są zawsze w godzinach otwarcia -

u nas impreza trwa cały czas! 

Animacje rozpoczynamy godzinę po otwarciu centrum rozrywki oraz gdy ilość dzieci w strefie animacyjnej przekroczy 25.

Animacje kończymy godzinę przed zamknięciem. 

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ >>

 

miasteczko rodzinne

 

atrakcje dla rodzin z dziećmi

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ >>

 

ARENA GIGANTÓW

 

atrakcje dla młodzieży i dorosłych

grupy zorganizowane mogą rezerwować wizyty codziennie od 09:00 do 23:00

Podaj w mailu informacje:

• Data i godzina imprezy urodzinowej
• Imię i wiek Jubilata
• Ilość gości urodzinowych - dzieci i dorosłych
• Animator urodzinowy - nie/tak(dopłata 200zł)

• Imię i nazwisko osoby rezerwującej
• Telefon do osoby rezerwującej

 

Czekaj na mailowe potwierdzenie rezerwacji

 

 

 

 

2. Wyślij e-mail:

urodziny@arenagigantow.pl

Wpłać zadatek 200zł, w ciągu 3 dni na konto:
(mBank) 73 1140 2004 0000 3002 7774 4484
Proszę w tytule przelewu wpisać: datę imprezy urodzinowej oraz imię i nazwisko. Potwierdzenie przelewu proszę przesłać mailem.

 

Jeśli wybrano opcję animatora indywidualnego to proszę wpłacić dodatkowe 200zł.

3.Wpłać zadatek urodzinowy

zarezerwuj urodziny

Zadzwoń i sprawdź dostępne terminy.

Zarezerwuj termin urodzin telefonicznie.

 

Nasz Konsultant Urodzinowy przedstawi ofertę urodzinową oraz wolne terminy urodzin. 

 

1. Zarezerwuj termin

tel. 570-650-555

poniedziałek

 

zamknięte

WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK

 

11:00 - 20:00

grupy zorganizowane mogą rezerwować wizyty codziennie od 09:00 do 23:00

+48 570 250 555 - infolinia

+48 570 350 555 - grupy zorganizowane, firmy

+48 570 650 555 - urodziny

______________________________________________________

Arena Gigantów & Miasteczko Rodzinne

 

www.arenagigantow.pl

kontakt@arenagigantow.pl

tel. +48 570 250 555

 

Grupy zorganizowane, półkolonie, wycieczki

tel. +48 570 350 555

rezerwacja@arenagigantow.pl

 

Organizacja imprez dla firm, wynajem atrakcji

tel. +48 570 350 555

imprezy@arenagigantow.pl

 

Urodziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych

tel. +48 570 650 555

urodziny@arenagigantow.pl

 

 

 

______________________________________________________

Centrum Rozrywki 

Stadion Wrocław

 

 

tel. +48 570 350 555

 

 

Organizacja imprez dla firm, wynajem atrakcji

tel. +48 570 350 555

imprezy@arenagigantow.pl