dmuchańce DLA MŁODSZYCH

Największe dmuchańce w formie parku z wewnętrzną areną dla rodziców, w którym do odkrycia wiele atrakcji: duże zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, ruchome połykacze dzieci, skoczne kule Wipe Out, zamki do skakania, plac zabaw active center, miękka górka i wiele przeszkód do pokonania.

 

  • duże zjeżdżalnie
  • zamki do skakania
  • baseny z piłeczkami
  • kule do skakania z dzikimi zwierzątkami
  • place zabaw z przeszkodami
  • ruchomy połykacz Tygrys
  • ruchomy połykacz Krówka
  • miękka górka
  • ukryta zjeżdżalnia
  • arena dla rodziców wewnątrz dmuchańca

 

Dla młodszych i całych rodzin w Miasteczku Rodzinnym

ANIMACJE ZABAW

Miasteczko Rodzinne to cały kompleks atrakcj ze specjalnym scenariuszem zabawy dla całej rodziny. Tutaj niezależnie od wieku, wszyscy się bawią. Pierwsze miejsce we Wrocławiu w którym bawią się również rodzice, dziadkowie, wujkowie i opiekunowie, a nie tylko dzieci. 

Tutaj całe rodziny biorą udział w zabawach, pokazach, śmiesznych konkurencjach, logicznych układankach i wielkich grach - za udział wbijane są pieczątki do Waszych mapek.

Zdobądźcie wszystkie pieczątki do specjalnej Mapki i odbierzcie nagrodę!

strefa animacyjna

Animacje zabaw, pokazy i show! Zapraszamy do wielkiego pochodu - taniec, wesoła muzyka i kolorowe rekwizyty dla każdego. Mini Disco, zabawy taneczne, grające Bum Bum Rurki, pompony show, wstążki artystyczne, kolorowe peruki, zabawy z chustą animacyjną i wiele innych atrakcji. Tutaj Rodzice bawią się z dziećmi lub mogą zrobić świetne zdjęcia. Sprawdźcie co dzisiaj w Arenie Gigantów przygotowaliśmy dla was!

 

 

Galeria Zdjęć

infolinia:  +48 570-250-555

wielkie bańki mydlane

 

Pokaz gigantycznych baniek mydlanych - 

strefa Giga gier

Strefa gier ale w gigantycznym wydaniu - zagrajcie w ogromnego Chińczyka, warcaby, klasy i grę planszową. Spróbujcie rozwiązać Sudoku, ułóżcie kwadrat w logicznej łamigłówce, zagrajcie w wielkie kółko i krzyżyk i sprawdźcie swoją pamięć w grze Memory. Ale to nie wszystko - gwiazdą wśród gier jest gigantyczny Twister - nawet dla 50 osób jednocześnie - spróbujecie się nie zaplątać? 

strefa dmuchańców

Dmuchańce dla najmłodszych gości Areny - ruchomy połykacz z ukrytą wewnątrz małą zjeżdżalnią, baseny z kolorowymi piłeczkami, zamki do skakania i plac zabaw, kule do skakania, miękka górka, dmuchane przeszkody - wszystko pod bliskim okiem czuwającego rodzica,gdyż rodzice również mogą wejść do wnętrza dmuchanego parku.

 

strefa sprawnościowa

Zapraszamy to tej strefy pełnej niespodzianek - tutaj czekają na was niecodzienne zadania wymagające sprawności, szybkości, równowagi i logicznego myślenia.

Spróbujcie złowić najwięcej ryb w zawodach wędkarskich, ułóżcie najdłuższy most z mega klocków cegieł, ułóżcie wieżę w zakręconych okularach, w których widać podwójnie, rzucajcie celnie do celu, pokonajcie byka, sprawdźcie się w wyścigu węży...i w wielu innych konkurencjach - tutaj zdobędziecie pieczątki do waszej mapki - nagroda coraz bliżej!

giganciory

Zrób swojego Giganciora i zabierz go do domu!

Podlewaj codziennie swojego stworka i czekaj na trawiastą fryzurę. Po kilku dniach możesz zostać fryzjerem i zmienić swojego Giganciora:-) 

Giganciory za darmo, w każdą sobotę i niedzielę w Arenie!

atrakcje w miasteczku rodzinnym:

cennik

maskotki chodzące

 

Kubuś Puchatek, Tygrysek czy Myszka Miki -

zobacz kto dzisiaj odwiedzi Arenę Gigantów!

malowanie twarzy

Przepiękne malunki na uśmiechniętej buzi stworzy nasza utalentowana animatorka plastyczna - jedyna dodatkowo płatna atrakcja w Arenie (10zł). 

atrakcje specjalne

 

Malowanie twarzy, balonowe zoo, kreatywne warsztaty, dojenie krowy, wielkie bańki mydlane, wizyta Kubusia Puchatka i wiele innych.

balonowe zwierzątka

Zwierzątka modelowane z baloników - nasze zdolne animatorki wyczarują za darmo balonowe zwierzątko dla każdego dziecka, które aktywnie bawiło się w Miasteczku Rodzinnym:-)

pokazy i show

Kolorowe animacje muzyczne i tańce dla każdego - rekwizyty i taneczna atmosfera - pompony show, wstążki artystyczne, kolorowe peruki.  Tutaj Rodzice bawią się z dziećmi lub mogą zrobić świetne zdjęcia.

 

 

pokój montessori

Drewniane zabawki, dopasowywanki, sortery, układanki, skarby natury, kącik kuchenny, nawlekanki i wiele pomocy dydaktycznych i ćwiczeń manipulacyjnych dla małej mądrej główki:-)  Wkrótce*

plac zabaw malucha

Plac zabaw dla najmłodszych gości Areny - domek do zabawy, zjeżdżalnia prosto do baseniku z piłeczkami, bujaczki, jeżdziki, skoczki, piankowe figury, mini małpi gaj- wszystko pod bliskim okiem czuwającego rodzica, strefa wyłożóna miękkimi piankowymi puzzlami.

kreatywne klocki

Ogromne przestrzenie do zabawy - tutaj można zbudować imponujące budowle, rakiety, mosty, roboty, samochody i wszystko co podpowie wam wyobraźnia!

Kreatywne słomki, mega klocki cegły, klocki magnetyczne, pinezkowe mozaiki oraz klocki mechanik.

Świętujcie razem najważniejszy dzień w roku w Miasteczku Rodzinnym! Tutaj animacje trwają cały dzień! Pokazy, show, bakjowe maskotki, śmieszne konkursy i zabawy taneczne - to wszystko czeka na was!

 

 

URODZINY W MIASTECZKU RODZINNYM - STADION WROCŁAW

 

Każdy Gość Urodzinowy otrzyma specjalną kartę z zadaniami - tak zacznie się wasza podróż po Miasteczku Rodzinnym. Za każde zadanie - pieczątka, a za zdobycie wszystkich pieczątek - nagroda!

 

 

Jakie zadania i niespodzianki na was czekają?

 

Wesoła muzyka wprost porywająca do tańca i zabawy całe rodziny, pełno różnych rekwizytów dla dzieci do zabaw, dzięki czemu można tutaj wyczarować przepiękne zdjęcia. Kolorowo, wesoło, tanecznie i zabawnie—taka jest nasza scena animacyjna!

 

• Strefa animacyjna

(pompony show, wstążki artystyczne, mini disco, chusta animacyjna, orkiestra klaunowa, pokaz wielkich baniek mydlanych, wizyta bajkowej maskotki)

 

Strefa mega klocków

(budowa domu z klocków-cegieł, budowa rakiety, budowa igloo)

 

• Strefa mega gier

(mega twister, mega gryplanszowe, mega gry)

 

• Strefa sprawnościowa

(slalom w zakręconych okularach, łowienie rybek)

 

• Komnata luster

(lustra zniekształcające*, lustrzane labirynty, kalejdoskop twarzy*)

 

• Strefa kreatywna

(wykonanie Giganciora, któremu urośnie w domu fryzura z trawy)

 

• Strefa dmuchańców

(duże zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, kule do skakania, zamki do skakania, ruchome połykacze, dmuchane przeszkody, miękka górka)

 

 

W każdej strefie przygotowaliśmy zadania dla całej grupy, wymagające współpracy, cierpliwości, kreatywności, a także dostarczające mnóstwo śmiechu i pozytywnego zaskoczenia. Grupa zwiedza strefy ze swoim indywidualnym Animatorem-Przewodnikiem, za każde zadanie otrzymuje pieczątkę do swojej Mapki Atrakcji.

 

Urodziny dziecka ale atrakcje też dla dorosłych!

Tuż obok Miasteczka Rodzinnego zlokalizowana jest Arena Gigantów, w której można spróbować swoich sił na jednym z gigantycznych torów przeszkód znanych z programów telewizyjnych WipeOut. Tutaj poziom adrenaliny wzrośnie każdemu! 

 

 

Kącik urodzinowy GRATIS

GRATIS zarezerwujcie kącik urodzinowy dla wszystkich gości i zorganizujcie swoje urodziny w Miasteczku Rodzinnym - Centrum Rozrywki Stadion Wrocław. Kącik urodzinowy udostępniany jest bezpłatnie na 1,5 godziny ale czas zabawy jest bez limitu! 

Nasze kąciki urodzinowe są  zlokalizowane bezpośrednio przy atrakcjach i animacjach, na tym samym poziomie. Każdy kącik jest wyposażony w stoły, ławki i krzesełka. Kąciki urodzinowe możemy przygotować dla 10, 20, 30 i nawet 50 osób!

 

urodziny

 

Wtorek, Środa, Czwartek

 

Dziecko - 30zł

Dorosły opiekun dziecka - 0zł

 

Urodziny do 10 dzieci - opłata stała 300zł

Urodziny powyżej 20 dzieci - 25zł/dziecko

 

 

CENNIK URODZIN

Kącik urodzinowy - 1,5 godziny


Czas zabawy - bez limitu


Możliwość wniesienia własnych przekąsek - tak


Bezpłatny, zadaszony parking - tak


Animator indywidualny (opcja) - 200zł za 2 godz.


Zastawa urodzinowa - tak
talerzyki i kubeczki jednorazowe białe, sztućce plastikowe,  obrus


Lodówka na tort - tak
Podpisany tort można zostawić w recepcji


Opłata za faktyczną ilość gości - tak
Wiemy, że przy rezerwacji często trudno jest przewidzieć ile faktycznie przyjdzie urodzinowych gości. Dlatego opłata jest liczona za gości, którzy będą obecni na urodzinach. W przypadku urodzin do 10 dzieci - opłata jest stała.

 

Piątek, Sobota, Niedziela

 

Dziecko - 40zł

Dorosły opiekun dziecka - 0zł

 

Urodziny do 10 dzieci - opłata stała 400zł

Urodziny powyżej 20 dzieci - 35zł/dziecko

 

 

Podaj w mailu informacje:

• Data i godzina imprezy urodzinowej
• Imię i wiek Jubilata
• Ilość gości urodzinowych - dzieci i dorosłych
• Animator indywidualny - tak/nie (dopłata 200zł)
• Imię i nazwisko osoby rezerwującej
• Telefon do osoby rezerwującej

Wyślij e-mail:

urodziny@arenagigantow.pl

Wpłać zaliczkę 200zł, w ciągu 3 dni na konto:
(mBank) 73 1140 2004 0000 3002 7774 4484
Proszę w tytule przelewu wpisać: datę imprezy urodzinowej oraz imię i nazwisko. Potwierdzenie przelewu proszę przesłać mailem.

 

Jeśłi wybrano opcję animatora indywidualnego to proszę wpłacić dodatkowe 200zł.

Wpłać zaliczkę

Prosimy przekazać gościom:

-ubieramy się w stroje sportowe oraz wchodzimy w skarpetkach, najlepiej antypoślizgowych, w miesiącach chłodniejszych można wejść w obuwiu zmiennym
-temperatura na obiekcie jest zależna od temperatury na dworze, a latem nawet podczas upałów wewnątrz jest chłodniej

- obiekt jest nieogrzewany ale zadaszony i osłonięty od wiatru, w wybranych strefach są punktowe lampy grzewcze

 

 

 

 

 

Zaporoś gości

zarezerwuj urodziny

Zobacz też ofertę urodzinową 7+

dla młodzieży i dorosłych

w Arenie Gigantów 

Alternatywa do imprezy na świeżym powietrzu

 

Centrum Rozrywki Stadion Wrocław, w tym Miasteczko Rodzinne i Arena Gigantów to alternatywa do imprezy na świeżym powietrzu.

 

Całą plenerową imprezę przenieśliśmy w zadaszone miejsce.

Jest scena, są animacje, zawody sportowe, konkursy rodzinne, dmuchańce, konferansjer, muzyka, zabawy taneczne, a to wszystko w zadaszonym miejscu.

 

Tutaj rodziny mogą spędzić razem czas na wspólnej zabawie i gwarantujemy wam ciepłą i serdeczną atmosfertę.

 

Prosimy pamiętać o odpowiednim stroju, abyście w pełni mogli cieszyć się zabawą u nas:-)

 

 

MIASTECZKO RODZINNE

 

- SCENA: ANIMACJE, POKAZY I SHOW

- STREFY Z ZADANIAMI DLA CAŁYCH RODZIN

- DMUCHAŃCE

zadania rodzinne

Miasteczko Rodzinne to cały kompleks atrakcj ze specjalnym scenariuszem zabawy dla całej rodziny. Tutaj niezależnie od wieku, wszyscy się bawią. Pierwsze miejsce we Wrocławiu w którym bawią się również rodzice, dziadkowie, wujkowie i opiekunowie, a nie tylko dzieci. 

Tutaj całe rodziny biorą udział w zabawach, pokazach, śmiesznych konkurencjach, logicznych układankach i wielkich grach - za udział wbijane są pieczątki do Waszych mapek.

Zdobądźcie wszystkie pieczątki do specjalnej Mapki i odbierzcie nagrodę!

REGULAMIN CENTRUM ROZRYWKI -  

"ARENA GIGANTÓW" I "MIASTECZKO RODZINNE"

(zwane dalej Centrum Rozrywki)

 

 

1. Każda osoba wchodząca na teren Centrum Rozrywki, zobowiązana jest do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu.

 

2. Przebywanie na terenie Centrum Rozrywki oznacza możliwość korzystania przez dzieci i dorosłych ze wszystkich urządzeń (odpowiednich do wieku użytkownika) oraz zabawek na terenie Centrum Rozrywki. Przebywanie na terenie Centrum Rozrywki Rodzinnej nie zwalnia rodziców/opiekunów z obowiązku kontroli, opieki i nadzoru nad dzieckiem.

 

3. Centrum Rozrywki  przeznaczone jest dla dzieci i rodziców/opiekunów, którzy sprawują nadzór i opiekę nad dzieckiem przez cały okres pobytu na jego terenie.

 

4. Na terenie Centrum Rozrywki dostępna będzie obsługa techniczna, która zadba o stan techniczny sprzętu, jak również udzieli informacji rodzicom/opiekunom w zakresie przeznaczenia poszczególnych urządzeń.

 

5. Osoby korzystające z Centrum Rrozrywki, oświadczają, że stan ich zdrowia pozwala na korzystanie z Centrum Rozrywki oraz że nie są pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 

6. Opiekunowie dzieci wyrażają zgodę na korzystanie z Centrum Rozrywki dzieciom, za które w pełni odpowiadają i dbają o ich bezpieczeństwo oraz korzystanie z urządzeń zgodnie z instrukcją i zasadami bezpieczeństwa.

 

7. Przed skorzystaniem z atrakcji użytkownicy powinni pozostawić w szatni lub pod opieką osoby, która aktualnie nie korzysta z atrakcji, wszelkie przedmioty mogące spowodować zniszczenia lub urazy, a w szczególności: • zegarki, łańcuszki, pierścionki, kolczyki, klucze, telefony, portfele; • ubrania zawierające metalowe elementy mogące stanowić potencjalne zagrożenie; • produkty spożywcze; • jakiekolwiek ostre przedmioty.

 

8. Właściciel oraz personel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie Centrum Rozrywki.

 

9. Koszt wstępu oraz oferowanych rozrywek wliczonych w cenę biletu wstępu określony jest w cenniku.

 

10. Potwierdzeniem prawa do przebywania w Centrum Rozrywki przez dziecko orazosoby dorosłe jest zegarek z chipem lub bilet wstępu/voucher/paragon, które są wydawane przy wejściu.

 

11. Na terenie Centrum Rozrywki do dyspozycji dzieci będą Animatorzy zabaw, jednak na rodzicach/opiekunach ciąży odpowiedzialność w zakresie nadzoru i opieki nad dzieckiem, przez co należy rozumieć m.in. opiekę, kontrolę i nadzór nad przestrzeganiem przez dzieci treści niniejszego regulaminu, jak również przestrzegania zasad bezpiecznego korzystania z urządzeń i zabawek znajdujących się w Centrum Rozrywki.
 

12. Wszystkie urządzenia znajdujące się na terenie Centrum Rozrywki spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Nie ponosimy odpowiedzialności za zaistniałe sytuacje, wynikające z nieodpowiedniego bądź niebezpiecznego zachowania Państwa podopiecznych. Urządzenia w Centrum Rozrywki typu trampoliny, zamki do skakania, skoczne kule, zjeżdżalnie, mega piłkarzyki, alkogogle, zmiatacz rodeo itp. są urządzeniami o podwyższonym ryzyku i osoba korzystająca z urządzeń oświadcza, że jest świadoma ryzyka urazów i nieszczęśliwych wypadków i korzysta z urządzeń na własną odpowiedzialność lub odpowiedzialność rodzica/opiekuna.

 

13. Każde urządzenie posiadać będzie instrukcję korzystania, prosimy o zapoznanie się z nią, przed rozpoczęciem zabawy.

 

14. Nie korzystamy z urządzeń w obuwiu. Do Centrum Rozrywki wchodzimy obowiązkowo w skarpetkach, a w sezonie zimowym w butach zmiennych lub w ochraniaczach na obuwie. Obuwie zmienne należy zdjąć przed wejściem na urządzenia dmuchane.

 

15. Rodzic/opiekun ma obowiązek niezwłocznie zawiadomić personel Centrum Rozrywki o wszelkich zdarzeniach ( wypadek, upadek, przewrócenie, uderzenie przez inne dziecko itp.), w których dojdzie do uszkodzenia ciała lub mienia dziecka. Roszczenia zgłaszane po opuszczeniu Centrum Rozrywki  mogą być uznane za dotyczące zdarzeń nie powstałych na terenie obiektu.

 

16. Na terenie Centrum Rozrywki obowiązuje zakaz wnoszenia jedzenia oraz napojów z zewnątrz. Jedzenie i napoje zakupione w naszym punkcie gastronomicznym można spożywać tylko w miejscach do tego przeznaczonych – przy stolikach i w kąciku urodzinowym.

 

17. Zabrania się spożywania słodyczy, żucia gumy, jedzenia oraz picia podczas zabawy oraz wnoszenia ich do strefy zabaw.

 

18. Na terenie Centrum Rozrywki  obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu.

 

19. Podczas korzystania z obiektu należy bezwzględnie i ściśle stosować się do Regulaminu, jak również zaleceń i instrukcji udzielanych przez personel Centrum Rozrywki. Osoby nie stosujące się i naruszające niniejszy Regulamin zostaną wyproszone z obiektu bez zwrotu poniesionych kosztów i prawa do jakiegokolwiek odszkodowania z tego tytułu.

 

20. Centrum Rozrywki w sytuacjach od niego niezależnych (imprezy zamknięte, mecze na Stadionie, złe warunki atmosferyczne) zastrzega sobie możliwość zamknięcia Centrum Rozrywki. Informacje o takich ewentualnościach, będą umieszczane na fanpage'u na facebooku.

 

21. Obiekt w miesiącach jesienno-zimowych jest nieogrzewany, uczestnicy wchodzą do Centrum Rozrywki w ciepłych strojach sportowych. Zapewniamy punktowe ogrzewania w wybranych strefach. Każda osoba wchodząca do Centrum Rozrywki może skorzystać z darmowego wejścia na 15 minut i po czasie testowym zadecydować o kupnie biletu wstępu. Kupując bilet wstępu każda osoba akceptuje warunki i temperaturę panującą w Parku Rozrywki i oświadcza, iż jest odpowiednio ubrana aby korzystać z urządzeń w niskich temperaturach. Za odpowiedni ubiór dzieci odpowiadają rodzice.

 

22. Regulamin oraz godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

 

Lokalizacja:

Stadion Wrocław, Aleja Śląska 1

 

Do Centrum Rozrywki Stadion Wrocław (Miasteczko Rodzinne i Arena Gigantów) wejście jest bezpośrednio z 1 piętra parkingu wielopoziomowego Stadionu Wrocław. 

 

 

dojazd Samochodem:

 

Wjazd bramą D od strony Aleji Śląskiej, na pierwsze piętro parkingu wielopoziomowego. Samochód można zaparkować bezpośrednio przed wejściem do Centrum Rozrywki. Parking dla klientów jest bezpłatny.

 

 

 

dojazd komunikacją miejską:

 

Przystanek Stadion Wrocław-Królewiecka -

Z przystanku kierujemy się w dół do bramy E (nie wchodzimy na esplanadę/promenadę stadionu). Wchodzimy klatką schodową na 1 piętro parkingu wielopoziomowego i stąd bezpośrednio do Centrum Rozrywki.

 

Przystanek Stadion Wrocław-Lotnicza - kierujemy się w stronę Stadionu ( lewa strona), należy zejść z esplanady/promenady klatką schodową i kierować się w stronę parkingu wielopoziomowego do klatki schodowej. Wchodzimy klatką schodową na 1 piętro parkingu wielopoziomowego i stąd bezpośrednio do Centrum Rozrywki

 

cennik i promocje

PRZECZYTAJ PRZED WIZYTĄ

Temperatura

 

Centrum Rozrywki jest NIEOGRZEWANE ale zadaszone i osłonięte od wiatru

Temperatura jest zależna od temperatury na dworze,

w chłodniejszych miesiącach - warto pamiętać, że czas spędzamy aktywnie i szybko się rozgrzewamy,

w miesiącach letnich, nawet podczas upałów - wewnątrz jest chłodniej, a grube betonowe mury działają jak naturalna klimatyzjacja.

 

 

W wybranych strefach zabaw i w kącikach urodzinowych są punktowe lampy grzewcze, włączane w chłodniejszych dniach. 

 

 

strój sportowy i skarpetki

 

Wchodzimy W SKARPETKACH - zarówno dorośli, jak i dzieci.

Można kupić na miejscu.

W chłodniejszych miesiącach można wejść w obuwiu zmiennym lub w ochraniaczach foliowych na obuwie, ale przed wejściem na dmuchańca obuwie należy zdjąć.

 

Polecamy strój sportowy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych opiekunów.

 

 

Mini barek, kawa

Na miejscu jest Mini-Barek i można kupić napoje, świeżo mieloną kawę z ekspresu (cappuccino, latte, espresso, czarna, biała), herbatę, przekąski.

W wybranych dniach dostępne są ciasta (szarlotka, sernik, ciasto z galaretką), wata cukrowa, popcorn i zapiekanki.

Nie można wnosić swoich napojów i jedzenia (wyjątek kąciki urodzinowe).

 

dwie strefy zabaw - 1 bilet wstępu

 

Miasteczko Rodzinne i Arena Gigantów są zlokalizowane obok siebie, w ramach biletu wstępu można korzystać z obu miejsc. Miasteczko Rodzinne jest dedykowane rodzinom z młodszymi dziećmi, natomiast Arena Gigantów jest dla dzieci powyżej 7 roku życia.

 

jak dojechać

godziny otwarcia

1 DZIECKO

+2 OPIEKUNÓW

 

35 zł

2 DZIECI

+2 OPIEKUNÓW

 

65 zł

3 DZIECI

+2 OPIEKUNÓW

 

95 zł

OSOBA

 

 

30 zł

1 DZIECKO +

2 OPIEKUNÓW

 

35 ZŁ

2 DZIECI +

2 OPIEKUNÓW

 

65 ZŁ

3 DZIECI +

2 OPIEKUNÓW

 

95 ZŁ

OSOBA

 

 

30 ZŁ

BILETY RODZINNE - CAŁODNIOWE

CENNIK - WEJŚCIE W TYGODNIU

BILET CAŁODNIOWY, ŁĄCZONY: ARENA GIGANTÓW + MIASTECZKO RODZINNE

1 DZIECKO

+2 OPIEKUNÓW

 

35 zł

2 DZIECI

+2 OPIEKUNÓW

 

65 zł

3 DZIECI

+2 OPIEKUNÓW

 

95 zł

OSOBA

 

 

30 zł

1 DZIECKO +

2 OPIEKUNÓW

 

45 ZŁ

2 DZIECI +

2 OPIEKUNÓW

 

85 ZŁ

3 DZIECI +

2 OPIEKUNÓW

 

125 ZŁ

OSOBA

 

 

40 ZŁ

BILETY RODZINNE - CAŁODNIOWE

CENNIK - WEJŚCIE W WEEKEND, DNI WOLNE OD SZKOŁY

BILET CAŁODNIOWY, ŁĄCZONY: ARENA GIGANTÓW + MIASTECZKO RODZINNE

poniedziałek

 

zamknięte

WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK

 

14:00 - 20:00

sobota, niedziela, dni wolne

 

10:00 - 20:00

CZERWIEC

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK

 

10:00 - 20:00

sobota, niedziela, dni wolne

 

10:00 - 20:00

LIPIEC - SIERPIEŃ

MIASTECZKO RODZINNE

animacje zabaw

 

Animacje zabaw w Miasteczku Rodzinnym & Arenie Gigantów prowadzone są zawsze w godzinach otwarcia -

u nas impreza trwa cały czas! 

Animacje rozpoczynamy gdy ilość dzieci przekroczy 25 

i kończymy godzinę przed zamknięciem. 

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ >>

 

ARENA GIGANTÓW

 

atrakcje dla młodzieży i dorosłych

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ >>

 

ARENA GIGANTÓW

 

atrakcje dla młodzieży i dorosłych

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ >>

 

ARENA GIGANTÓW

 

atrakcje dla młodzieży i dorosłych

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ >>

 

miasteczko rodzinne

 

atrakcje dla rodzin z dziećmi

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ >>

 

ARENA GIGANTÓW

 

atrakcje dla młodzieży i dorosłych

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

oraz w wielkanoc (20.04-22.04)

zamknięte

sobota, niedziela, dni wolne

 

11:00 - 18:00

kwiecień

poniedziałek, wtorek, środa

 

zamknięte

CZWARTEK, PIĄTEK

 

14:00 - 19:00

sobota, niedziela, dni wolne

majówka (1.05-5.05)

11:00 - 19:00

MAJ

uwaga - w wielkanoc 21-22.04 oraz w sobotę wielkanocną 20.04. - zamknięte

czwartek 25.04 - wydarzenie - "piłkarka arena" - zapraszamy od 16:00 do 19:00

zapraszamy na majówkę - codziennie inne atrakcje od 1.05 do 5.05 - w majówkę otwarte!

+48 570 250 555 - infolinia

+48 570 350 555 - grupy zorganizowane, firmy

+48 570 650 555 - urodziny

______________________________________________________

Arena Gigantów & Miasteczko Rodzinne

 

www.arenagigantow.pl

kontakt@arenagigantow.pl

tel. +48 570 250 555

 

Grupy zorganizowane, półkolonie, wycieczki

tel. +48 570 350 555

rezerwacja@arenagigantow.pl

 

Organizacja imprez dla firm, wynajem atrakcji

tel. +48 570 350 555

imprezy@arenagigantow.pl

 

Urodziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych

tel. +48 570 650 555

urodziny@arenagigantow.pl

 

 

 

______________________________________________________

Centrum Rozrywki 

Stadion Wrocław

 

 

tel. +48 570 350 555

 

 

Organizacja imprez dla firm, wynajem atrakcji

tel. +48 570 350 555

imprezy@arenagigantow.pl