Infolinia: +48 570-350-555

 Zamknięte - przerwa zimowa.

Otwieramy 4 kwietnia 2020r 

 

OFERTA DLA FIRM

piknik rodzinny 

w pełnej atrakcji, dmuchańców i animacji miasteczku rodzinnym i arenie gigantów

 

Miasteczko Rodzinne i Arena Gigantów - Stadion Wrocław to pomysł na piknik rodzinny, niezależny od pogody, z dmuchańcami, animacjami i zabawą dla wszystkich grup wiekowych.

Około 4000m2 powierzchni, scena, nagłośnienie, animatorzy zabaw, wszystkie rodzaje dmuchańców dla dzieci, strefa Wipe Out dla starszych dzieci i dorosłych, strefy sprawnościowe i kreatywne, malowanie twarzy, maskotki chodzące, pokazy i show oraz system mapek atrakcji z pieczątkami motywującymi do udziału w atracjach, a dla zwycięzców nagrody!

 

 

Jakie atrakcje znajdziecie na pikniku firmowym w Arenie Gigantów i Miasteczku Rodzinnym?

 

1. Wszystkie rodzaje dmuchańców w jednym miejscu, w tym gigantyczny dmuchaniec multifunkcyjny z wewnętrzną areną - najlepsze wzory, najwyższa jakość - zjeżdżalnie, zamki do skakania, ruchome połykacze, kule do skakania dla dzieci, miękka górka, baseny z piłeczkami, active center z przeszkodami.

2. Strefa Wipe Out - dla starszych dzieci i dorosłych, z ekstremalnymi dmuchańcami w wersji XXL, kule do skakania, 100m toru przeszkód, mega piłkarzyki, eliminator miotła rodeo, tor wyścigowy.

3. Miasteczko Rodzinne - czyli kompleks ze strefą animacyjną, sprawnościową, kreatywną, mega gier, kącikiem malucha, placem zabaw i malowaniem twarzy.

4. Program animacyjny - z pokazami show, prowadzony ze sceny - pompony show, mini disco, chusta animacyjna, pokazy wielkich baniek mydlanych, zabawy animacyjne i goście specjalni - maskotki chodzące.

5. System mapek atrakcji - za udział w zabawach zdobywamy pieczątki do specjalnej mapki - za wszystkie zdobyte pieczątki czeka nagroda !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

imprezy integracyjne

Udana integracja to połączenie adrenaliny, zadań drużynowych, presji czasu, różnorodności atrakcji, dobrego prowadzącego i oczywiście nagród dla zwycięzców !!! 

 

Każda drużyna otrzyma specjalną Kartę Giganta,  w której będziemy przybijać wszystkie zaliczone zadania, Wasze punkty i czasy :) . 

 

 

Jakie atrakcje na was czekają ?

Oczywiście GIGANTYCZNE !!!

 

-100 metrów toru przeszkód

-Ogromne skoczne kule Wipe Out

-Boisko do mega piłkarzyków

-Eliminator Zmiatacz Rodeo

-Tor wyścigowy 60m

-Alkogogle 2 promilowe

-śmieszne konkurencje sprawnościowe

-zawody w dojeniu krowy na czas

i wiele innych atrakcji

 

Ekstremalna strefa Wipe Out, w której wzrośnie poziom adrenaliny i sprawdzicie swoją wytrzymałość - do pokonania aż 100 metrów toru przeszkód, do przeskoczenia 4 ogromne kule, walka z ogromną miotłą rodeo, która zmiata śmiałków - to wszystko na miękkich dmuchańcach, dedykowanych dla dorosłych. Tutaj liczy się czas całej drużyny !!!

Integracyjny mecz na gigantycznym boisku do piłkarzyków- sprawdźcie się w roli "piłkarzyka stołowego", a żeby wygrać trzeba współpracować :) .

Strefa wyścigów, a w niej bieg po 60-metrowym torze w alkogoglach, bieg w spodniach 3-osobowych, wyścigi taśm gąsienicowych - pełno śmiechu i zabawa również dla kibiców.

Atrakcje są różnorodne, dlatego weźmiecie udział w drużynowych zawodach dojenia krowy, przejdziecie lustrzany labirynt i ułożycie logiczny kwadrat.

Na zakończenie dla zwycięzców pamiątkowe medale :-)

 

Impreza integracyjna w Arenie Gigantów to połączenie profesjonalnych atrakcji wraz z całą niezbędną infrastrukturą - zapewniamy profesjonalnego komentatora sportowego, nagłośnienie, strefę cateringową, a to wszystko w dobrej lokalizacji Stadionu Wrocław, z bezpłatnym krytym, oraz zewnętrznym  parkingiem !!! :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

mikołajki

w krainie elfów i św.mikołaja

 

W Grudniu Arena Gigantów zamienia się w Krainę Elfów i Mikołaja - zapraszamy was do zimowej Areny pełnej czarodziejskiego świątecznego klimatu... prawdziwy św.Mikołaj, Śnieżynka, zabawne Elfy i tysiące migoczących gwiazdek i światełek, świąteczna muzyka i oczywiśćie prezenty!!!

 

Nasz Mikołaj, już baaardzo stary zapomniał sprawdzić, które

dzieci mają dostać prezenty, a które rózgę… ale pomysłowa Elfinka ma na to radę !!!

Każde dziecko otrzyma specjalną mikołajkową kartę z zadaniami, jak zrobi wszystkie zadania, to dostanie od Mikołaja prezent !!!

A wśród zadań - napisanie listu do świętego Mikołaja, wykonanie kartek świątecznych, budowa komina, test renifera, rysowanie bałwana z zamkniętymi oczami, pomoc w rozdawaniu prezentów dookoła świata, świąteczne porządki, zaczarowany worek św.Mikołaja, zagadki świąteczne, tańczące płatki śniegu i wielka orkiestra św. Mikołaja !!!     Aż tyle zadań na Was czeka !!!

 

Zapraszamy do Mikołajkowej krainy zabaw, animacji 

i gigantycznych dmuchańców!

 

Około 4000m2 powierzchni, scena, nagłośnienie, Mikołaj, Śnieżynka i zabawne Elfy, świąteczne warsztaty kreatywne, skrzynka na listy do Mikołaja, oraz wszystkie rodzaje dmuchańców dla dzieci, strefa Wipe Out dla starszych dzieci i dorosłych, strefy sprawnościowe i kreatywne, malowanie twarzy, pokazy i show oraz mikołajkowe karty z zadaniami , oraz  prezenty !!!

 

Centrum Rozrywki Stadion Wrocław -

to kompleksowa obsługa dla firm:

 

-Pikniki Firmowe na Stadionie Wrocław

-Miasteczko Rodzinne

-Imprezy integracyjne w Arenie Gigantów

-Pikniki Rodzinne na zewnętrznym terenie zielonym

-Wielkie realizacje eventowe na esplanadzie     Stadionu    Wrocław

-Wynajęte  atrakcje przygotujemy do eventu w     dowolnym miejscu w Polsce i nie tylko 

 

Poznaj nieograniczone możliwosći eventowe

Stadionu Wrocław - skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami i otrzymaj pełną ofertę dla firm:

 

 

Arena Gigantów

Centrum Rozrywki Stadion Wrocław

 

+ 48 570 350 555

imprezy@arenagigantow.pl

 

 

 

Integracja to budowanie więzi i długotrwałych relacji wśród pracowników, a także z klientami firmy. Ze względu m.in. na nasze duże doświadczenie  w organizacji i prowadzeniu szkoleń zamkniętych, dysponując nowoczesnym sprzętem proponujemy oryginalny sposób urozmaicenia każdej imprezy. Niestandardowe scenariusze pomagają w realny sposób budować partnerskie relacje.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Tworzenie struktury, określanie funkcji w grupie, budowanie wspólnych celów, wyodrębnienie kompetencji – to wyzwania, które stają przed każdym zespołem. 
Efektywny zespół można poznać po kilku cechach: silnym poczuciu wspólnego celu, zaangażowaniu i wysokiej motywacji do pracy, poczuciu współodpowiedzialności za to, co dzieje się w firmie, szybkiej i sprawnej pracy, dobrej atmosferze czy też otwartym i bezpośrednim sposobie porozumiewania się wewnątrz zespołu. Proponowane przez nas programy opierają się na specjalnie tworzonych autorskich rozwiązaniach by grupa ludzi stała się realnym zespołem.

TEAMBUILDING

Tworzenie struktury, określanie funkcji w grupie, budowanie wspólnych celów, wyodrębnienie kompetencji – to wyzwania, które stają przed każdym zespołem. 
Efektywny zespół można poznać po kilku cechach: silnym poczuciu wspólnego celu, zaangażowaniu i wysokiej motywacji do pracy, poczuciu współodpowiedzialności za to, co dzieje się w firmie, szybkiej i sprawnej pracy, dobrej atmosferze czy też otwartym i bezpośrednim sposobie porozumiewania się wewnątrz zespołu. Proponowane przez nas programy opierają się na specjalnie tworzonych autorskich rozwiązaniach by grupa ludzi stała się realnym zespołem.

TEAMBUILDING

poznaj nieograniczone możliwości eventowe

+48 570 350 555 - infolinia

Godziny otwarcia

 

Zamknięte w sezonie zimowym.

Zapraszamy od 4 kwietnia 2020r.

 

Urodziny, grupy zorganizowane, firmy i agencje eventowe: 

zapraszamy do rezerwacji terminów na rok 2020r.

(wymagana wcześniejsza rezerwacja)

Lokalizacja:

Stadion Wrocław, Aleja Śląska 1

 

Do Centrum Rozrywki Stadion Wrocław (Miasteczko Rodzinne i Arena Gigantów) wejście jest bezpośrednio z 1 piętra parkingu wielopoziomowego Stadionu Wrocław. 

 

 

Dojazd Samochodem:

 

Wjazd bramą D od strony Aleji Śląskiej, na pierwsze piętro parkingu wielopoziomowego. Samochód można zaparkować bezpośrednio przed wejściem do Centrum Rozrywki. Parking dla klientów jest BEZPŁATNY

 

 

 

Dojazd komunikacją miejską:

 

Przystanek Stadion Wrocław-Królewiecka -

Z przystanku kierujemy się w dół do bramy E (nie wchodzimy na esplanadę/promenadę stadionu). Wchodzimy klatką schodową na 1 piętro parkingu wielopoziomowego i stąd bezpośrednio do Centrum Rozrywki.

 

Przystanek Stadion Wrocław-Lotnicza - kierujemy się w stronę Stadionu ( lewa strona), należy zejść z esplanady/promenady klatką schodową i kierować się w stronę parkingu wielopoziomowego do klatki schodowej. Wchodzimy klatką schodową na 1 piętro parkingu wielopoziomowego i stąd bezpośrednio do Centrum Rozrywki

______________________________________________________

Arena Gigantów 

Centrum Rozrywki Stadion Wrocław

 

www.arenagigantow.pl

kontakt@arenagigantow.pl

tel. +48 570 250 555

 

Rezerwacje, grupy zorganizowane, półkolonie, wycieczki

tel. +48 570 650 555

rezerwacja@arenagigantow.pl

 

Organizacja imprez dla firm, wynajem atrakcji

tel. +48 570 350 555

imprezy@arenagigantow.pl

 

Urodziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych

tel. +48 570 650 555

urodziny@arenagigantow.pl

 

 

 

Jak dojechać:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola :-)

Regulamin Centrum Rozrywki Arena Gigantów

Informacje praktyczne

(przeczytaj przed wizytą):

Temperatura latem i zimą:

 

Temperatura w Arenie jest zależna od temperatury na dworze. Latem wewnątrz jest chłodniej, a grube betonowe mury działają jak naturalna klimatyzacja.

Zimą Arena jest nieogrzewana, dostępnych jest kilkanaście punktowych lamp grzewczych oraz kocyki. Obiekt jest w całości zadaszony i osłonięty od wiatru.

 

 

Odpowiedni strój i skarpetki:

 

Strój sportowy dopasowany do temperatury. Wejście od wiosny do jesieni na cały obiekt jest w skarpetkach, najlepiej antypoślizgowych. Zimą wejście jest w butach zmiennych lub ochraniaczach na obuwie. Na dmuchańce niezależnie od pory roku wchodzimy w skarpetkach (zimą grube ocieplane skarpety lub miękkie baletki/kapcie).

 

Jesteśmy wyjątkowym miejscem, pełnym animacji, dmuchańców, konkurencji sprawnościowych, zabaw integracyjnych i ruchowych, gwarantujemy wam ciepłą i serdeczną atmosfertę:-)

Prosimy pamiętać i odpowiednim stroju, abyście w pełni mogli cieszyć się zabawą u nas:-)